SPOR HABERLERİ

Vergi Rekortmeni Turkcelle Ödül
Vergi Rekortmeni Turkcell'e Ödül
Büyük Mükellefler Vergi Dairesi Başkanlığı 2013 yılında özel sektörün kurumlar vergisi rekortmeni ve Büyük Mükellefler Vergi Dairesi birincisi Turkcell’e...
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.S.KAPANIŞ Ö.KAPANIŞ DÜŞÜK YÜKSEK SON G.DEĞİŞİM JANTSA JANT SANAYI VE TICARET 29,90 29,85 29,40 30,20 29,85 0,00 KAPLAMIN 2,03 2,04 1,90 2,03 2,0
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da bugün sonu itibarıyla şirketlerin toplam piyasa değeri yaklaşık 624 milyar lira olarak hesaplandı.
Beşiktaşı Zorlu Fikstür Bekliyor!
Beşiktaş'ı Zorlu Fikstür Bekliyor!
Avrupa Ligi'nde Liverpool'u eleyerek son 16 takım arasına kalan Beşiktaş'ı zorlu bir fisktür bekliyor.
Borsada Birinci Seans Kapanış (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.KAPANIŞ DÜŞÜK YÜKSEK SON DEĞİŞİM JANTSA JANT SANAYI VE TICARET 29,85 29,75 30,20 29,90 +0,16 KAPLA
Turkcell Vergi Şampiyonu Oldu Turkcell, ödediği yaklaşık 591 milyon TL vergiyle 2013 yılında özel sektörün en fazla Kurumlar Vergisi ödeyen kuruluşu oldu.
Turkcelle Şampiyonluk Plaketi
Turkcell'e Şampiyonluk Plaketi
Büyük Mükellefler Vergi Dairesi Başkanlığı 2013 yılında özel sektörün kurumlar vergisi rekortmeni ve Büyük Mükellefler Vergi Dairesi birincisi Turkcell’e teşekkür plaketi verdi.
Microsoft'tan İnanılmaz Tanışma Paketi Lumia serisinin ilk Microsoft markalı üyesi olan Microsoft Lumia 535, çok özel tanışma kampanyasıyla Turkcell müşterilerine müthiş bir fırsat sunuyor.
Turkcell'den Online Deneme Sınavı Sınava Hazırlık kategorisine "Akıllı Öğrenme Platformu "nu ekleyen Turkcell Dijital Akademi, şimdi de üniversiteye hazırlanan gençlerin kendilerini Türkiye...Turkcell Dijital Akademi, TÜBİTAK tarafından desteklenen eğitim kuruluşu Futurino ile işbirliğine giderek, sınavlara hazırlanan öğrenciler için "Akıllı Öğrenme Platformu "nu oluşturmuştu.
Turkcellden Online Deneme Sınavı
Turkcell'den Online Deneme Sınavı
Sınava Hazırlık kategorisine “Akıllı Öğrenme Platformu “nu ekleyen Turkcell Dijital Akademi, şimdi de üniversiteye hazırlanan gençlerin kendilerini Türkiye...
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da bugün sonu itibarıyla şirketlerin toplam piyasa değeri yaklaşık 634 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.S.KAPANIŞ Ö.KAPANIŞ DÜŞÜK YÜKSEK SON G.DEĞİŞİM JANTSA JANT SANAYI VE TICARET 30,00 29,95 29,75 30,25 29,85 -0,33 KAPLAMIN 2,05 2,04 2,01 2,05 2,
Turkcell Akademi'den Gnc Deneme Sınavı Turkcell Dijital Akademi, üniversiteye hazırlanan gençlerin kendilerini Türkiye çapında sıralamada görebileceği "GNC Deneme Sınavları"nı başlattı.
Borsada Birinci Seans Kapanış (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.KAPANIŞ DÜŞÜK YÜKSEK SON DEĞİŞİM JANTSA JANT SANAYI VE TICARET 29,95 29,75 30,25 30,00 +0,16 KAPLA
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da bugün sonu itibarıyla şirketlerin toplam piyasa değeri yaklaşık 639 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.S.KAPANIŞ Ö.KAPANIŞ DÜŞÜK YÜKSEK SON G.DEĞİŞİM JANTSA JANT SANAYI VE TICARET 30,50 29,95 29,85 30,75 29,95 0,00 KAPLAMIN 2,05 2,05 2,04 2,05 2,0
Niğde Belediyespor Yönetimi Teknik Direktör ile Yollarını Ayırdı
Niğde Belediyespor Yönetimi Teknik Direktör ile Yollarını Ayırdı
Niğde Belediyespor Kulüp Başkanı Yakup Yerlikaya, Teknik Direktör Fethi Türkoğlu ile yollarını ayırdıklarını söyledi.
Turkcell Tarbil Projesinin Teknoloji Ortağı Oldu Tarımda verimliliğin artırılmasını ve çiftçinin kazancının desteklenmesini hedefleyen Tarımsal İzleme ve Bilgi Sistemi (TARBİL) projesi, Turkcell teknolojisiyle yürütülecek.
Borsada Birinci Seans Kapanış (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.KAPANIŞ DÜŞÜK YÜKSEK SON DEĞİŞİM JANTSA JANT SANAYI VE TICARET 29,95 30,00 30,75 30,50 +1,83 KAPLA
Tarım Sektörü Entegre Yönetim Bilgi Sistemi Toplantısı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, "Türkiye'nin herhangi bir ilindeki herhangi bir markete gidildiğinde oradaki ürünün kasasının üzerine konulacak olan etiket ile o parselde ne kadar kimyevi gübre kullanılmış, ne kadar ilaç kullanılmış, başka bir şey kullanılmış mı kullanılmamış mı bunun hepsini tüketici takip edebilecek" dedi.
Tarım Sektörü Entegre Yönetim Bilgi Sistemi Toplantısı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, "Türkiye'nin herhangi bir ilindeki herhangi bir markete gidildiğinde oradaki ürünün kasasının üzerine konulacak olan etiket ile o parselde ne kadar kimyevi gübre kullanılmış, ne kadar ilaç kullanılmış, başka bir şey kullanılmış mı kullanılmamış mı bunun hepsini tüketici takip edebilecek" dedi.
Varol Aydın Yazdı: "Being Sean Dyche" Elindeki imkanlarla başarılı olmaya çalışmayı unutup suçu birilerine atmayı alışkanlık haline getiren menajerlerin futbol ikliminde lodostan esen bir adam: Sean Dyche.
Kobi'ler Teknolojik Yatırımını Daha Çok Atıl Kapasiteye Yapıyor" Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, "Türkiye'deki KOBİ'lerin toplam yatırımları içindeki teknolojik yatırım oranı olan 15'in de yüzde 90'ı donanım yatırımı yani biz atıl kapasiteye yatırım yapıyoruz.
"Müşteri Deneyimi Workshop"unda Tecrübelerini Paylaştı Müşteri Deneyimi Workshop'unda enerjiden finansa, e-ticaretten perakende sektörüne kadar 40 farklı firmadan 100 katılımcıyı ağırladı.
Ukrayna'daki 3g İhalesini Turkcell Kazandı Turkcell iştiraki Astelit, Ukrayna'da yapılan 3G ihalesinde, yatırıma ve üstün müşteri deneyimi sağlamaya en uygun frekans bandını içeren Lot 1'i almaya hak kazandı.
Ukrayna 3g İhalesini Turkcell Kazandı
Ukrayna 3g İhalesini Turkcell Kazandı
Turkcell iştiraki Astelit, Ukrayna’da yapılan 3G ihalesinde, yatırıma ve üstün müşteri deneyimi sağlamaya en uygun frekans bandının içeren Lot 1’i almaya...
Karabüksporda Yılmaz Vural Dönemi Resmen Başladı
Karabükspor'da Yılmaz Vural Dönemi Resmen Başladı
Süper Lig'in 21. haftasında oynanan Mersin İdmanyurdu mağlubiyetinden sonra teknik direktör Tolunay Kafkas ile yollarını arayan Kardemir Karabükspor yönetimi takımın başına Yılmaz Vural’ı getirdi.
Kardemir Karabüksporda Yılmaz Vural Dönemi
Kardemir Karabükspor'da Yılmaz Vural Dönemi
Kardemir Karabükspor, teknik direktör Tolunay Kafkas’la yolların ayrılmasının ardından Yılmaz Vural’la sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da bugün sonu itibarıyla şirketlerin toplam piyasa değeri yaklaşık 639 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.S.KAPANIŞ Ö.KAPANIŞ DÜŞÜK YÜKSEK SON G.DEĞİŞİM JANTSA JANT SANAYI VE TICARET 30,15 30,00 29,90 30,45 29,95 -0,16 KAPLAMIN 2,03 2,03 2,03 2,06 2,
Turkcell'in "İş'te Teknoloji Hamlesi" Toplantısı Turkcell'in, şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak, daha verimli, hızlı ve karlı çalışmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği "İş'te Teknoloji Hamlesi" toplantıları kapsamındaki etkinliği Kocaeli'nde yapıldı.
Turkcellin Anadolu Turu Toplantısı Kocaeli Ticaret Odasında Yapıldı
Turkcell'in Anadolu Turu Toplantısı Kocaeli Ticaret Odası'nda Yapıldı
Turkcell'ın 'iş'te Teknoloji Hamlesi' vizyonu doğrultusunda şirketleri teknolojik dönüşüme çağırdığı Anadolu turu Kocaeli ile devam etti.
Turkcell'den Yaklaşık 118,4 Milyon Dolarlık Yatırım Türkiye'den sonra Ukrayna'da da 3G'nin en iyisi Turkcell
Turkcell, Ukrayna'da Yapılan 3g İhalesinde Lot 1'i Almaya Hak Kazandı Turkcell iştiraki Astelit, Ukrayna'da yapılan 3G ihalesinde 118,4 milyon dolarlık teklif vererek yatırıma ve üstün müşteri deneyimi sağlamaya en uygun frekans bandını içeren Lot 1'i almaya hak kazandı.
Galatasaraydan 5 Milyon Aslana Teşekkür
Galatasaray'dan 5 Milyon Aslan'a Teşekkür
Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi Twitter hesabı 5 milyon takipçiyi geçti.
Turkcell, Kocaelinde İş Ortakları ile Buluştu
Turkcell, Kocaeli'nde İş Ortakları ile Buluştu
Turkcell, şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak, daha verimli, hızlı ve karlı çalışmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği “İş’te Teknoloji Hamlesi” toplantıları kapsam
Osmangazili Sporcu Olimpiyatlara Göz Kırptı Osmangazi Belediyespor'un sporcusu Songül Konak, İstanbul'da düzenlenen Balkan Salon Atletizm Şampiyonası'nda 1500 metrede üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi olurken, geçen hafta kırdığı 1500 metre salon atletizm rekorunu da 4 saniye daha geliştirerek olimpiyatlara göz kırptı.
Borsada Birinci Seans Kapanış (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.KAPANIŞ DÜŞÜK YÜKSEK SON DEĞİŞİM JANTSA JANT SANAYI VE TICARET 30,00 29,90 30,45 30,15 +0,50 KAPLA
3 Kat Hızlı İnternet Cepte! Turkcell Üç Taşıyıcı (Triple Carrier) internet teknolojisini destekleyen Turkcell Turbo T50'yi sundu.
Songül Konak Olimpiyatlara Göz Kırpıyor
Songül Konak Olimpiyatlara Göz Kırpıyor
Songül Konak Kendi Rekorunu Kırdı
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da bugün sonu itibarıyla şirketlerin toplam piyasa değeri yaklaşık 637 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.S.KAPANIŞ Ö.KAPANIŞ DÜŞÜK YÜKSEK SON G.DEĞİŞİM JANTSA JANT SANAYI VE TICARET 29,95 30,20 29,60 30,55 30,00 -0,66 KAPLAMIN 2,03 2,02 2,02 2,03 2,
Yedaşın Akıllı Toplum Teknolojisi 14 Ayda Hazır
Yedaş'ın 'Akıllı Toplum' Teknolojisi 14 Ayda Hazır
YEDAŞ, ’Akıllı Toplum’ teknolojisini 14 ayda sistemine entegre edecek projenin startını verdi.
Türkiye Gençlik Ödülleri Sahiplerini Buldu
Türkiye Gençlik Ödülleri Sahiplerini Buldu
Bu yıl ikincisi gerçekleşen "Genç Liderler Buluşması" ünlü markaların CEO'larını gençlerle buluşturdu.
Borsada Birinci Seans Kapanış (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.KAPANIŞ DÜŞÜK YÜKSEK SON DEĞİŞİM JANTSA JANT SANAYI VE TICARET 30,20 29,60 30,40 29,95 -0,82 KAPLA