Turkcell Süper Lig'de 13., 14., 15., 16. ve 17. Hafta Maç Programı Belli Oldu

19 Kasım 2007 15:20

Turkcell Süper Lig'de 13., 14., 15., 16. ve 17. Hafta Maçlarının Programı Belli Oldu. Ligin 15. Haftasında Yapılacak Fenerbahçe-galatasaray Derbi Maçı, 8 Aralık Cumartesi Günü Saat 19.00'da Fb Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Oynanacak.

Turkcell Süper Lig'de 13., 14., 15., 16. ve 17. hafta maçlarının programı belli oldu. Ligin 15. haftasında yapılacak Fenerbahçe-Galatasaray derbi maçı, 8 Aralık Cumartesi günü saat 19.00'da FB Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Lig'de 13., 14., 15., 16. ve 17. hafta maçlarının programı şöyle:

"13. HAFTA:

24 Kasım Cumartesi:

14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Denizlispor: Atatürk Olimpiyat

15.30 Gençlerbirliği Oftaşspor - Beşiktaş A.Ş.: Ankara 19 Mayıs

19.00 Fenerbahçe - Ankaraspor A.Ş.: FB Şükrü Saraçoğlu

25 Kasım Pazar:

14.00 Bursaspor - Konyaspor: Bursa Atatürk

14.00 MKE Ankaragücü - Vestel Manisaspor: Ankara 19 Mayıs

14.00 Çaykur Rizespor - Kasımpaşa: Rize Atatürk

14.00 Gaziantepspor - Gençlerbirliği: Kamil Ocak

15.30 Sivasspor - Kayserispor: 4 Eylül

19.00 Trabzonspor A.Ş. - Galatasaray A.Ş.: Hüseyin Avni Aker

14. HAFTA:

30 Kasım Cuma:

20.00 Gençlerbirliği - Trabzonspor A.Ş.: Ankara 19 Mayıs

1 Aralık Cumartesi:

14.00 Konyaspor - MKE Ankaragücü: Büyükşehir Belediyesi Atatürk

14.00 Kasımpaşa - Bursaspor: Atatürk Olimpiyat

19.00 Denizlispor - Fenerbahçe: Denizli Atatürk

2 Aralık Pazar:

14.00 Vestel Manisaspor - Gaziantepspor: Manisa 19 Mayıs

14.00 Kayserispor - Gençlerbirliği Oftaşspor: Büyükşehir Belediyesi Atatürk

14.00 Ankaraspor A.Ş. - Sivasspor: Yenikent Asaş

15.30 Galatasaray A.Ş. - İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Ali Sami Yen

19.00 Beşiktaş A.Ş. - Çaykur Rizespor: BJK İnönü

15. HAFTA:

7 Aralık Cuma:

20.00 Bursaspor - Beşiktaş A.Ş.: Bursa Atatürk

8 Aralık Cumartesi:

14.00 Çaykur Rizespor - Kayserispor: Rize Atatürk

14.00 MKE Ankaragücü - Kasımpaşa: Ankara 19 Mayıs

19.00 Fenerbahçe - Galatasaray A.Ş.: FB Şükrü Saraçoğlu

9 Aralık Pazar

14.00 Konyaspor - Vestel Manisaspor: Büyükşehir Belediyesi Atatürk

14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Gençlerbirliği: Atatürk Olimpiyat

14.00 Gençlerbirliği Oftaşspor - Ankaraspor A.Ş.: Ankara 19 Mayıs

15.30 Sivasspor - Denizlispor: 4 Eylül

19.00 Trabzonspor A.Ş. - Gaziantepspor: Hüseyin Avni Aker

16. HAFTA:

14 Aralık Cuma:

20.00 Galatasaray A.Ş. - Sivasspor: Ali Sami Yen

15 Aralık Cumartesi:

14.00 Gaziantepspor - Konyaspor: Kamil Ocak

14.00 Ankaraspor A.Ş. - Çaykur Rizespor: Yenikent Asaş

19.00 Trabzonspor A.Ş. - İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Hüseyin Avni Aker

16 Aralık Pazar:

14.00 Denizlispor - Gençlerbirliği Oftaşspor: Denizli Atatürk

14.00 Kayserispor - Bursaspor: Büyükşehir Belediyesi Atatürk

14.00 Kasımpaşa - Vestel Manisaspor: Atatürk Olimpiyat

15.30 Gençlerbirliği -Fenerbahçe: Ankara 19 Mayıs

19.00 Beşiktaş A.Ş. - MKE Ankaragücü: BJK İnönü

17. HAFTA:

21 Aralık Cuma:

20.00 Vestel Manisaspor - Beşiktaş A.Ş.: Manisa 19 Mayıs

22 Aralık Cumartesi:

14.00 Konyaspor - Kasımpaşa: Büyükşehir Belediyesi Atatürk

14.00 MKE Ankaragücü - Kayserispor: Ankara 19 Mayıs

19.00 Fenerbahçe - Trabzonspor A.Ş.: FB Şükrü Saraçoğlu

23 Aralık Pazar:

14.00 Çaykur Rizespor - Denizlispor: Rize Atatürk

14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Gaziantepspor: Atatürk Olimpiyat

14.00 Bursaspor - Ankaraspor A.Ş.: Bursa Atatürk

15.30 Sivasspor - Gençlerbirliği: 4 Eylül

19.00 Gençlerbirliği Oftaşspor - Galatasaray A.Ş.: Ankara 19 Mayıs

(İY-İY-ÖK-D)




3