TRABZONSPOR HABERLERİ

Trabzonspor da Kamp Öncesi Büyük Hareketlilik Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) seçimlerinde mevcut başkan Yıldırım Demirören’in desteklenmesi üzerine yönetim içinde ve dışında büyük bir karışıklık yaşayan Trabzonspor yönetimi, bugün iftar sonrası Trabzon’da bir araya gelerek süreçli ilgili nihai kararını verecek.
Trabzonspor Hukuk Kurulu İstifa Etti Trabzonspor Hukuk Kurulu görevinden istifa etti.
Aslan, Alınmış Bir Kongre Kararımız Yok Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Prof. Dr. Yakup Aslan, aldıkları bir kongre kararı olmadığını belirterek, yönetim kurulu olarak durumu değerlendirdikten sonra devam edip etmeme noktasında bir sonuca varacaklarını söyledi.
Engin Kara, Hacıosmanoğlu na Sert Çıktı Trabzonspor eski yönetim kurulu üyesi Engin Kara, başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’na istifa çağrısında bulundu.
Trabzonspor da Yabancı Oyuncu Sıkıntısı Trabzonspor’un elden çıkarmak istediği yabancı oyunculara şimdiye kadar ciddi transfer tekliflerinin gelmemesi bordo-mavililerde sıkıntı yaşatıyor.
Trabzonspor da Transfer Planları Değişiyor Yeni sezon öncesi şampiyonluğa oynayacak kadronun temellerini oluşturmaya çalışan Trabzonspor, bir taraftan ekonomik sıkıntılarla uğraşırken diğer taraftan ise elindeki yabancıları gönderip transfer bütçesi oluşturmaya çalışıyor.
Hurma: M bıa dan İmza Aldık
Hurma: M bıa dan İmza Aldık
Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma, M Bia ile her konuda anlaştıklarını belirterek, oyuncunun imzasını aldıklarını söyledi.
Sebahattin Çakıroğlu, Hacıosmanoğlu na Ateş Püskürdü Trabzonspor da eski yönetici Sebahattin Çakıroğlu, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu na ateş püskürdü.
Hatayoğlu: Hacıosmanoğlu Koltuk Sevdasından Vazgeçsin
Hatayoğlu: Hacıosmanoğlu Koltuk Sevdasından Vazgeçsin
1967 Trabzonlular Derneği Başkanı Alaattin Hatayoğlu, Hacıosmanoğlu için tek bir düşünce var; koltuğunu korumak. dedi.
Ersun Yanal: Önümüzdeki Sezon 7-8 Oyuncu Alacağız Medicana Sivasspor ile 1-1 berabere kalan Trabzonspor’da teknik direktör Ersun Yanal, “Bugün ortada çok net bir sonuç var; Trabzonspor bu kadroyla bugünü forse edemedi.
Trabzonspor Kulübü, Recep Bakırtaş Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Trabzonspor Kulübü, 2013 yılında gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulun iptali için dava açan genel kurul üyesi Recep Bakırtaş hakkında 2 ayrı suç duyurusunda bulundu.
Yarı Finale Yükselen Trabzonspor Medical Park Rakibini Bekliyor Türkiye Basketbol 1. Ligi, Spor Toto Play-Off ta adını yarı finale yazdırmayı başaran ilk takım Trabzonspor Medical Park oldu.
Trabzonspor da Tek Hedef Şampiyonluk Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Köksal Sadıklar, önümüzdeki sezon için tek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi.
Trabzonspor, Fenerbahçe ve Tff Kararları İçin Temyize Gidecek Trabzonspor Kulübü, Fenerbahçe Kulübü ve Türkiye Futbol Federasyonu hakkında UEFA ya yaptıkları şikayetin reddi ile ilgili UEFA Kontrol, Etik ve Disiplin Kurulu’nun gerekçeli kararının ellerine ulaştığını, kararla ilgili UEFA Temyiz Kurulu’na müracaat edeceğini duyurdu.
Fatih Tekke: Trabzon un En Büyük Sorunu Yalan Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor un teknik sorumlusu Fatih Tekke, Fenerbahçe maçının ardından Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu nun kendisini aradığı yönündeki söylentilere tepki gösterdi.