TRABZONSPOR HABERLERİ

Trabzonspor Hollanda da İlk Çalışması Yeni Hocası Shota ile Yaptı
Trabzonspor Hollanda da İlk Çalışması Yeni Hocası Shota ile Yaptı
Trabzonspor, Hollanda nın Arnheim kentinde yeni sezon hazırlıklarını yeni hocası Shota Arveladze ile birlikte başladı.
Trabzonspor Hollanda ya Gitti
Trabzonspor Hollanda ya Gitti
Kamp için özel uçakla Almanya’nın Düsseldorf şehrine giden Trabzonspor, buradan kara yolu ile Hollanda’nın Arnhem şehrine geçecek.
Trabzonspor da Teknik Direktörlerin Maaliyeti 20 Milyon Tl Tabzonspor, teknik direktörlük görevi için Shota Arveladze ile iki yıllık anlaşma yaptı.
Trabzonspor Hak Aramaya Devam Ediyor 3 Temmuz 2011 de başlatılan şike ve teşvik primi soruşturmanın 4. yılında Trabzonspor taraftarları şampiyonluk kupasının Trabzon a gelmesi yönündeki beklentisi sürüyor.
Nusret Yılmaz:  Hacıosmanoğlu Başkanlık Koltuğunu İşgal Ediyor
Nusret Yılmaz: Hacıosmanoğlu Başkanlık Koltuğunu İşgal Ediyor
Trabzonspor Hukuk Kurulu eski avukatlarından Nusret Yılmaz, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun başkanlık koltuğunu işgal ettiğini belirterek, “Türkiye’nin en büyük camialarından ve ekonomik değere haiz borsaya
Trabzonspor da Mustafa Yumlu ya Af Çıktı
Trabzonspor da Mustafa Yumlu ya Af Çıktı
Trabzonspor da geçtiğimiz sezonun ilk yarısında yönetim kurulu tarafından Zeki Yavru ile kadro dışı bırakılan ve sezonun ikinci yarısında Eskişehirspor da forma giyen Mustafa Yumlu affedildi.
Hacıosmanoğlu dan Haluk Ulusoy a Sert Tepki
Hacıosmanoğlu dan Haluk Ulusoy a Sert Tepki
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, TFF seçimlerinde Yıldırım Demirören in para karşılığı destekledikleri iddialarına tepki gösterdi.
Trabzonspor da Kamp Öncesi Büyük Hareketlilik Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) seçimlerinde mevcut başkan Yıldırım Demirören’in desteklenmesi üzerine yönetim içinde ve dışında büyük bir karışıklık yaşayan Trabzonspor yönetimi, bugün iftar sonrası Trabzon’da bir araya gelerek süreçli ilgili nihai kararını verecek.
Trabzonspor Hukuk Kurulu İstifa Etti Trabzonspor Hukuk Kurulu görevinden istifa etti.
Aslan, Alınmış Bir Kongre Kararımız Yok Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Prof. Dr. Yakup Aslan, aldıkları bir kongre kararı olmadığını belirterek, yönetim kurulu olarak durumu değerlendirdikten sonra devam edip etmeme noktasında bir sonuca varacaklarını söyledi.
Engin Kara, Hacıosmanoğlu na Sert Çıktı Trabzonspor eski yönetim kurulu üyesi Engin Kara, başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’na istifa çağrısında bulundu.
Trabzonspor da Yabancı Oyuncu Sıkıntısı Trabzonspor’un elden çıkarmak istediği yabancı oyunculara şimdiye kadar ciddi transfer tekliflerinin gelmemesi bordo-mavililerde sıkıntı yaşatıyor.
Trabzonspor da Transfer Planları Değişiyor Yeni sezon öncesi şampiyonluğa oynayacak kadronun temellerini oluşturmaya çalışan Trabzonspor, bir taraftan ekonomik sıkıntılarla uğraşırken diğer taraftan ise elindeki yabancıları gönderip transfer bütçesi oluşturmaya çalışıyor.
Hurma: M bıa dan İmza Aldık
Hurma: M bıa dan İmza Aldık
Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma, M Bia ile her konuda anlaştıklarını belirterek, oyuncunun imzasını aldıklarını söyledi.
Sebahattin Çakıroğlu, Hacıosmanoğlu na Ateş Püskürdü Trabzonspor da eski yönetici Sebahattin Çakıroğlu, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu na ateş püskürdü.
Hatayoğlu: Hacıosmanoğlu Koltuk Sevdasından Vazgeçsin
Hatayoğlu: Hacıosmanoğlu Koltuk Sevdasından Vazgeçsin
1967 Trabzonlular Derneği Başkanı Alaattin Hatayoğlu, Hacıosmanoğlu için tek bir düşünce var; koltuğunu korumak. dedi.
Ersun Yanal: Önümüzdeki Sezon 7-8 Oyuncu Alacağız Medicana Sivasspor ile 1-1 berabere kalan Trabzonspor’da teknik direktör Ersun Yanal, “Bugün ortada çok net bir sonuç var; Trabzonspor bu kadroyla bugünü forse edemedi.