GENÇLERBİRLİĞİ HABERLERİ

Gençlerbirliği nde Kasımpaşa Maçı Hazırlıkları Gençlerbirliği, Spor Toto Süper Lig in 20. haftasında deplasmanda oynayacağı Kasımpaşa maçının hazırlıklarını sürdürdü.
Gençlerbirliği nde Kasımpaşa Maçı Hazırlıkları Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği, 8 Şubat ta deplasmanda Kasımpaşa ile yapacağı maçın hazırlıklarını çift antrenmanla sürdürdü.
Gençlerbirliği, Antalyaspor Maçına Hazır Spor Toto Süper Lig de yarın sahasında Antalyaspor u konuk edecek Gençlerbirliği, hazırlıklarını tamamladı.
Gençlerbirliği nde Antalyaspor Maçı Hazırlıkları Gençlerbirliği, Spor Toto Süper Lig in 19. haftasında oynayacağı Antalyaspor maçının hazırlıklarını sürdürdü.
İbrahim Üzülmez İlk Maçına Çıkıyor Gençlerbirliği, Spor Toto Süper Lig de sezonun 2. devresinin ilk maçında yarın deplasmanda Çaykur Rizespor ile karşılaşacak.
Hazırlık Maçı Gençlerbirliği, Hollanda ligi ekiplerinden Willem II ile hazırlık maçında karşılaştı.
Hleb, Gençlerbirliği Yolunda Süper Lig de Konyaspor ve Gençlerbirliği formaları giyen Alyaksandr Paulaviç Hleb, yeniden Gençlerbirliği forması giymeye hazırlanıyor.
Selçuk Şahin: İsviçre Beni Tatmin Etmedi
Selçuk Şahin: İsviçre Beni Tatmin Etmedi
Gençlerbirliği yle anlaşarak yeni Türkiye ye dönen Eski Fenerbahçeli Selçuk Şahin, Türkiye den sonra İsviçre 2.Ligi beni tatmin etmedi. diyerek itirafta bulundu.
Yılmaz Vural ın Sözleşmesi Tek Taraflı Olarak Feshedildi Ercan ATA - ANKARA / DHA Gençlerbirliği Kulübü, teknik direktör Yılmaz Vural ın sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.
Gençlerbirliği Antalya Kampına Başladı
Gençlerbirliği Antalya Kampına Başladı
Süper lig ekiplerinden Gençlerbirliği sezonun ikinci yarısı için hazırlıklarına Antalya’da başladı.
Gençlerbirliği nden Ahmet Çalık Açıklaması Gençlerbirliği Kulübü, takım kaptanı Ahmet Çalık hakkında basında ve sosyal medyada yer alan haberlerle ilgili açıklamalarda bulundu.
Gençlerbirliği nden Ahmet Çalık Açıklaması Açıklaması Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği, futbolcu Ahmet Çalık a ilişkin eleştirilere cevap verdi.
Gençlerbirliği İbrahim Üzülmez ile Anlaştı
Gençlerbirliği İbrahim Üzülmez ile Anlaştı
Gençlerbirliği, Yılmaz Vural ile yolların ayrılmasından sonra teknik direktörlük görevine İbrahim Üzülmez’i getirdi.
Gençlerbirliği nde Teknik Direktör Çıkmazı Gençlerbirliği’nde, Yılmaz Vural’dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna İbrahim üzülmez getirildi.
Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Teknik Direktör İbrahim Üzülmez ile Anlaştıklarını... IHAAW152906-SPO/31-12-2015 - Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Teknik Direktör İbrahim Üzülmez ile anlaştıklarını açıkladı.
İlhan Cavcav: 3 Sezondur Yanlış Yapıyoruz
İlhan Cavcav: 3 Sezondur Yanlış Yapıyoruz
Gençlerbirliği nin başkanı, 3 sezondur, yapmış olduğumuz transferler, yapmış olduğumuz yanlış teknik direktör seçimleri bizi istediğimiz gayeye ulaştırmadı dedi.
İlhan Cavcav: Ertuğrul Sağlam a Teklif Ettim Kabul Etmedi
İlhan Cavcav: Ertuğrul Sağlam a Teklif Ettim Kabul Etmedi
Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, sık sık teknik direktör değiştirmesiyle ilgili konuşurken Ertuğrul Sağlam a teklifte bulunduklarını ancak kabul etmediğini söyledi.
Cavcav ın Yeni Hedefi İbrahim Üzülmez !.. Yılmaz Vural ile 1 maça çıkan ve yolları 5 gün içinde ayıran Gençlerbirliği nde yeni teknik direktör adayı İbrahim Üzülmez. Başkan İlhan Cavcav, İbrahim Üzülmez i telefonda arayarak fikrini sordu.
İlhan Cavcav TFF yi de Karıştırdı
İlhan Cavcav TFF yi de Karıştırdı
TFF, takımların sezon içerisinde çok sayıda teknik adamla çalışması konusunu, ilk yapılacak olan yönetim kurulu toplantısının gündemine aldığını açıkladı.
Yılmaz Vural ın Kovulması Dünya Basınında
Yılmaz Vural ın Kovulması Dünya Basınında
Dünya basını, İlhan Cavcav ın 6 gün içinde Yılmaz Vural ı kovmasıyla alakalı Yılmaz Vural, İlhan Cavcav ın bu sezonki son kurbanı oldu sözlerine yer verdi.
Gençlerbirliği, Yılmaz Vural ile Yollarını Ayırdı Spor Toto Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği, teknik direktör Yılmaz Vural ile yollarını ayırdı.
Gençlerbirliği 14 Yılın En Kötü Devre Arasına Girdi Gençlerbirliği Futbol Takımı bu sezon sergilediği kötü performansla son 14 sezonun en kötü devre arasına girdi.
Gençlerbirliği nde Eskişehirspor Maçı Hazırlıkları Gençlerbirliği, Spor Toto Süper Lig in 17. haftasında 28 Aralık Pazartesi günü Eskişehirspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.
Yılmaz Vural ve Ekibine Sağlık Kontrolü Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği nin teknik direktörü Yılmaz Vural ve ekibi, Acıbadem Ankara Hastanesi nde sağlık kontrolünden geçti.
Gençlerbirliği, Yılmaz Vural ile Anlaştı Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği, teknik direktör Yılmaz Vural ile anlaştı.
İlhan Cavcav: Fuat Çapa ile Anlaşamadık Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Teknik Direktör Fuat Çapa ile sadece görüştüklerini, Fuat Çapa ile anlaştıkları ve daha sonra yollarını ayırdıkları yönünde çıkan haberlerin yalan olduğunu söyledi.
İlhan Cavcav dan Fuat Çapa Açıklaması Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Teknik Direktör Fuat Çapa ile anlaştıklarına ilişkin çıkan haberlere yanıt verdi.