SPOR HABERLERİ

Van'da Hastane Yangını Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Dursun Odabaş Tıp Merkezi’nde çıkan yangın maddi hasara yol açarken, idari soruşturma başlatıldığı bildirildi.
Yayıncılar: Otosansür Yaygınlaşıyor Türkiye Yayıncılar Birliği tarafından yürütülen Yayınlama Özgürlüğü Yolunda Projesi, bölge toplantıları ile sürüyor.
Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Tanıtıldı, Smasungun Yeni Cihazları
Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Tanıtıldı, Smasung'un Yeni Cihazları
Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'yi tanıttı. Dünya üzerinde milyonlarca kişi Samsung'un yeni cihazını bekliyordu.
İBB Sehir Tiyatroları İyi ki Doğdun Ertuğrul Muhsin
İBB Sehir Tiyatroları "İyi ki Doğdun Ertuğrul Muhsin"
Muhsin Ertuğrul'u, Muhsin Ertuğrul metinlerini seslendiren 28 sanatçının katıldığı ve sonunda Muhsin Ertuğrul'un dijital olarak sahnede canlandırıldığı bir gece ile andı.
Gündem / 2 Mart 2015 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Erdoğan Suudi Arabistan'da - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdu¨laziz Al Suud tarafından Riyad Havalimanı'nda resmi törenle karşılanacak.
Barajlardaki Doluluk Oranı Yüzde 100'E Yaklaştı İstanbul'daki barajların doluluk oranlarının yüzde 100'e yaklaştığını ifade eden Bakan Eroğlu, "Bu sene kuraklık yok" dedi.
Bakan Çelik 7 Haziran'da Siyaseti Bırakıyor Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik siyasete devam edip etmeyeceğini açıkladı.
Başbakan İki Kıtaya Yatırım Seferine Çıkıyor Başbakan Ahmet Davutoğlu, yoğun siyasi hareketliliğin gölgesinde iki kıtaya diplomasi ve yatırım çıkarması yapacak.
Kıdem Tazminatında Zorunlu Ve Seçmeli Dönemi Kıdem tazminatında hükümetin üzerinde çalıştığı sisteme göre fona geçmek yeni işe başlayanlara zorunlu eski çalışanlara ise seçmeli olacak.
Kırklareli'nden Kısa Kısa Vize Belediyesi, ilçedeki halı sahada restorasyon çalışmalarını sürdürüyor.
Erdoğan: Sümeyye İstemedi Ama ... Akif Beki köşesinde Erdoğan'ın Riyad dönüşü açıklamalarındaki bir ayrıntıyı köşesine taşıdı.
Taraftarlardan Ardaya Ayakkabı Göndermesi!
Taraftarlardan Arda'ya Ayakkabı Göndermesi!
Sevilla taraftarı, Arda'ya "ayakkabı" olayını hatırlattı.
Galatasaray, Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme Uzatıyor
Galatasaray, Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme Uzatıyor
Galatasaray Yönetimi, Sabri Sarıoğlu ile sözleşme yenileme kararı aldı.
Ağustostan Bugüne Partilerin Oy Oranları
Ağustostan Bugüne Partilerin Oy Oranları
ORC araştırma şirketi Cumhurbaşkanlığı seçiminden bugüne partilerin aylık oy dağılımını gösteren anketin sonuçlarını yayınladı.
Erdoğan: Rastgele Değil Eze Eze Kazandı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan yolunda uçakta Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki başarısını değerlendirdi.
Kıdem Fonu Eskiye Seçmeli Yeniye Zorunlu Olacak Kıdem tazminatında hükümetin üzerinde çalıştığı sisteme göre fona geçmek yeni işe başlayanlara zorunlu eski çalışanlara ise seçmeli olacak.
Dolmabahçe'nin Şifreleri Önceki gün Dolmabahçe Sarayı'nda yapılan tarihi açıklamada oturma düzeni, açıklamanın yapılacağı yer ve diğer detaylar titiz şekilde planlandı.
Metin Tekin: Skor Avrupa Yolculuğunun Lige Yansıması
Metin Tekin: Skor Avrupa Yolculuğunun Lige Yansıması
Beşiktaş'ın efsane futbolcusu Metin Tekin, siyah beyazlı takımın 2-2 sona eren Balıkesirspor maçını değerlendirdi.
Erbakan'ın Vefatının 4. Yılı NEW Eski başbakanlardan Necmettin Erbakan, vefatının 4. yılında, ABD'nin New York şehrinde düzenlenen programla anıldı.
Erdoğan: Ortada Kasti İşlenen Bir Cinayet Var! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan Akyürek'e yönelik ortaya atılan Harnt Dink iddiaları ile ilgili çok çarpıcı konuştu.
Hdp'nin Oyunu Birebir Etkileyecek! Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Başdanışmanı Etyen Mahçupyan Kandil'in tavrının HDP'nin alacağı oyu birebir etkileyeceğini söyledi.
Çözümün Garantörü Hükümet Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan yolunda uçakta kendisini takip eden gazetecilere önemli açıklamalarda bulundu. Konuşmasının merkezine Hükümet ve HDP temsilcilerinin Dolmabahçe'de yaptığı tarihi barış açıklamasını alan Erdoğan şu...
Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ı Anma Etkinliğine Katıldı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ı anma etkinliğine katıldı
Türk Telekom'un Akıllı Kentt Projesi Karaman'da Başladı Türk Telekom Grubu Türkiye'nin ilk entegre akıllı şehir projesini Karaman'da başlattı. Trafikten sağlığa, kamu hizmetinden enerji tasarrufuna kadar şehrin tüm ihtiyaçları Operasyon Merkezi'nden yönetilecek.
Barışın Gap'tanı Başbakan Ahmet Davutoğlu, yeni GAP Eylem Planı'nı açıklamaya hazırlanıyor.
Dolmabahçe Mutabakatı Görüntü mü daha çok şey anlatıyor yoksa içerik mi? Hükümet üyeleri ile İmralı heyetinde yer alan HDP'lilerin Dolmabahçe Sarayı'nda yaptığı ortak basın toplantısını izleyince bunu düşündüm. Dikkatim açıklamanın içeriğine değil, daha çok görüntüsüne...
İki Kıtaya 'Yatırım' Çıkarması Başbakan, Portekiz ve ABD'ye gidiyor. Bugün başlayacak gezi "diplomasi" ve "ekonomi" odaklı olacak. Davutoğlu ABD'de dünyanın ekonomi devleriyle bir araya gelecek.
İmralı İle Kandil Birbirinden Kopuk Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan'a giderken uçakta aralarında AKŞAM Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu'nun da bulunduğu gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
Erdoğan: Onu Oraya Ben Getirdim Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan yolunda uçakta kendisini takip eden gazetecilere önemli açıklamalarda bulundu.
Umre'deki Erdoğan'ın En Net Görüntüsü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Suudi Arabistan'da umre yaptı.
28 Şubat Seçenekleri Takvimde bazı günler vardır, o günlerin anlamı çok fazladır. 24 Ocak öyle günlerden biridir. Uğur Mumcu ve Gaffar Okkan, 8 yıl arayla, iki farklı saldırıda yaşamlarını yitirdiler. Ekonomi dünyası deseniz ..