GALATASARAY HABERLERİ

Galatasaray, Sağlık Kontrolünden Geçti Galatasaraylı futbolcular ve teknik heyet bugün İstanbul’da sağlık kontrolünden geçti.
Tff Süper Kupa Biletleri Satışa Çıktı Galatasaray ile Bursaspor arasında 8 Ağustos Cumartesi günü Ankara da oynanacak TFF Süper Kupa maçının biletleri bugün satışa çıktı.
Galatasaray ın Avusturya Kampı Sona Erdi Galatasaray Futbol Takımı, Avusturya nın Velden kasabasında yaptığı 12 günlük hazırlık kampını, sabah çalışmasıyla sonlandırdı.
Galatasaray ın Avusturya Kampı Galatasaray Futbol Takımı, Avusturya nın Velden kasabasında sürdürdüğü yeni sezon hazırlıklarına devam etti.
Ali Sami Yen, Mezarı Başında Anıldı Galatasaray Spor Kulübü’nün kurucusu, ilk başkanı ve sporcularından Ali Sami Yen, 64. ölüm yıl dönümü dolayısıyla mezarı başında saygıyla anıldı.
Lasme, Resmen Galatasaray da Galatasaray erkek basketbol takımı, geçen sezon Anadolu Efes’te forma giyen Gabonlu Stephane Lasme anlaştı.
Jose Rodriguez İstanbul da
Jose Rodriguez İstanbul da
Galatasaray Kulübü nün, transferi için görüşmelerde bulunduğu İspanyol futbolcu Jose Rodriguez, İstanbul a geldi.
Galatasaray da Ali Sami Yen Yarın Anılacak Galatasaray Kulübünün kurucusu ve ilk başkanı Ali Sami Yen, ölümünün 64. yıl dönümünde yarın mezarı başında anılacak.
Galatasaray da Selçuk ve Semih Antrenmanı Yarıda Bıraktı
Galatasaray da Selçuk ve Semih Antrenmanı Yarıda Bıraktı
Galatasaray, akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü.
Galatasaray, Günün İlk Antrenmanında Taktik Çalıştı
Galatasaray, Günün İlk Antrenmanında Taktik Çalıştı
Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını Avusturya nın Velden kasabasında yaptığı antrenmanla sürdürüyor.
Galatasaray dan Neşeli Antrenman Galatasaray, sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü.
Galatasaray Kulübü Başkan Danışmanı Özbek Açıklaması Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek in kardeşi olan ve kulüpte başkan danışmanı pozisyonuna getirilen Mehmet Özbek, bazı ihtiyaçlardan dolayı bu görevi üstlendiğini söyledi.
Galatasaray da İzin Günü Yeni sezon hazırlıklarını Avustura nın Velden bölgesinde sürdüren Galatasaray da futbolculara bir gün izin verilirken, bazı oyuncular tekne turu yaptı.
Galatasaraylı Futbolculardan Tenis ve Tekne Keyfi
Galatasaraylı Futbolculardan Tenis ve Tekne Keyfi
Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya da sürdüren Galatasaray da futbolcular tekne ve tenis keyfi yaparak stres attı.