GALATASARAY HABERLERİ

Galatasaray Kafilesi İstanbul a Döndü UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. haftasında deplasmanda İspanya nın Atletico Madrid takımıyla karşılaşan Galatasaray, İstanbul a döndü.
Galatasaray da Yüzler Gülmüyor
Galatasaray da Yüzler Gülmüyor
Atletico Madrid yenilgisi sonrasında Şampiyonlar Ligi ne veda eden Galatasaray, çıktığı son 4 resmi maçta galibiyet yüzü görmedi.
Mustafa Denizli: İyi Bir Sonuç Olmadı
Mustafa Denizli: İyi Bir Sonuç Olmadı
Galatasaray ın yeni teknik direktörü Mustafa Denizli, 90 dakika sonunda iyi bir sonuç olmadı diyerek acı gerçeği itiraf etti.
Sımeone:  Galatasaray Bizi Zorlayacak
Sımeone: Galatasaray Bizi Zorlayacak
Atletico Madrid Teknik Direktörü Diego Simeone, Galatasaray maçı öncesi yaptığı açıklamada, sarı-kırmızılı takımın kendilerini zorlayacağını ama kazanmak için mücadele edeceklerini söyledi.
Galatasaray, Atletico Madrid Maçına Hazır
Galatasaray, Atletico Madrid Maçına Hazır
UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. maçında yarın Atletico Madrid ile deplasmanda karşılaşacak olan Galatasaray, bu maçın son çalışmasını yaparak kampa girdi.
Galatasaray da Taffarel ve Oyuncular Atletico Madrid Maçından Umutlu
Galatasaray da Taffarel ve Oyuncular Atletico Madrid Maçından Umutlu
UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. maçında yarın Atletico Madrid ile deplasmanda karşılaşacak Galatasaray’da teknik sorumlu Claudio Taffarel ile oyunculardan Jose Rodriguez ve Fernando Muslera bir basın toplantısı düzenled
Galatasaray Kafilesi Madrid e Geldi Galatasaray kafilesi, yarın UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu’nda İspanyol temsilcisi Atletico Madrid ile yapacağı maç için Madrid e geldi.
Analiz - Mustafa Denizli, Yeni Başarılar İçin Başladığı Yerde Galatasaray da Hamza Hamzaoğlu nun yerine göreve getirilen Mustafa Denizli, teknik direktörlük kariyerinin başladığı yerde yeni başarılar için kolları sıvayacak.
Galatasaray Madrid e Uçtu Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Liginde yarın oynayacağı Atletico Madrid mücadelesi için İspanya ya gitti.
Galatasaray da Atletico Madrid Maçının Hazırlıkları Devam Etti
Galatasaray da Atletico Madrid Maçının Hazırlıkları Devam Etti
Galatasaray, Şampiyonlar Ligi C Grubu beşinci maçında İspanya temsilcisi Atletico Madrid ile oynayacağı maçın hazırlıklarına yaptığı antrenmanla devam etti.
Galatasaray da Atletico Madrid Maçı Hazırlıkları Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu ndaki beşinci maçında 25 Kasım Çarşamba günü deplasmanda İspanya nın Atletico Madrid takımı ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.