01 Şubat 2015 Pazar 09:12
Bursaspor Maçları, Puan Durumu ve Haberleri
Bursaspor logosu
BURSASPOR
Bursaspor Haberleri  |   Puan Durumu  |   Fikstür
 • PFDK, Ümit Özat'a 7 Maç Ceza VerdiVideo

  PFDK, Ümit Özat'a 7 Maç Ceza Verdi

  Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, hakeme ve rakip taraftarlara yönelik hareketleri nedeniyle Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat'a 7 maç men cezası verdi.

 • Bursaspor Teknik Direktörü GüneşVideo

  Bursaspor Teknik Direktörü Güneş

  Bursaspor Teknik Direktörü Güneş: - "Alttaki takımlardan uzaklaşabilmek, yukarıya biraz daha yanaşabilmek için Galatasaray maçında puanlara ihtiyacımız var"- "Karşılaşma öncesi Fernandao ve Serdar Aziz'in isimlerinin Galatasaray ile anılmasının kimseye faydası yok"- "Oynayan oyuncularımızın hiçbirinin gitmesini istemem. Böyle bir şeye teknik olarak 'evet' demem mümkün değil ama transferi yürüten başkandır, yönetimdir.

 • Güneş: Galatasaray'ı Yenmemiz Gerekiyor

  Güneş: Galatasaray'ı Yenmemiz Gerekiyor

  Bursaspor teknik direktörü hafta sonu Galatasaray ile oynayacakları maçı hedeflerine ulaşabilmek için kazanmaları gerektğini söyledi.

 • Bölükbaşı: Video

  Bölükbaşı: "Bursaspor'da Satılık Futbolcu Yok ve Kesinlikle Futbolcu Satmayacağım"

  Bursaspor Kulübü Olağan Divan Kurulu Toplantısı- Kulüp Başkanı Bölükbaşı: "Bursaspor'da satılık futbolcu yok ve kesinlikle futbolcu satmayacağım"- "Ozan Tufan ve Şener Özbayraklı için son olarak 8.5 milyon avro artı 3 futbolcu teklif edildi"" (UEFA'nın verdiği 1 yıl Avrupa kupalarından men cezası) İnşallah bu cezayı kaldırırız. Bunun için her şeyi yapacağız" Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, şu an yeşil-beyazlı kulüpte satılık futbolcu olmadığını belirterek, kesinlikle futbolcu satmayacağını söyledi.

"