Burak Yılmaz Sevgilisiyle Görüntülendi

Burak Yılmaz Sevgilisiyle Görüntülendi

09 Temmuz 2013 12:12

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Burak Yılmaz'ın, Çeşme'de birlikte görüntülendiği yeni kız arkadaşı Gökhan Şükür'ün eski sevgilisi çıktı.

Haber: Burak Yılmaz Sevgilisiyle Görüntülendi

Bir döneme damgasını vuran başarılı futbolculardan Hakan Şükür'ün kardeşi Gökhan Şükür ile aşk yaşayan Zeynep Selvili, geçtiğimiz günlerde Burak Yılmaz ile birlikte görüntülendi. Ünlü futbolcu her ne kadar kalbini aşka kapattığını, sevgiliyi yasakladığını dile getirse de, Çeşme'de Zeynep Selvili ile birlikte sergilediği görüntüler hiç de öyle durmuyordu.

GÖKHAN'DAN SONRA BURAK

Genç psikolog Zeynep Selvili, adını Hakan Şükür'ün kardeşi ile yaşadığı aşkla duyurmuştu. Bir anda magazin basınının ilgisini çeken isimlerden biri haline gelen genç psikolog, futbol camiasından uzaklaşmak istemiyor gibi gözüküyor. Gökhan Şükür'den sonra şimdi de Burak Yılmaz ile birlikte olduğu ortaya çıkan Zeynep Selvili, sevgilisinden henüz 2 hafta önce ayrılmıştı.

BİRLİKTE DENİZE GİRDİLER

Güzel oyuncu Fahriye Evcen ile aşk yaşadığına dair iddiaları reddederken, kendisine yeni bir ilişkiyi yasakladığını söyleyen Burak Yılmaz, Zeynep Selvili ile yeminini bozmuşa benziyor. Yıldız futbolcu Çeşme'de birlikte denize girerken çekilen görüntüleri için neler diyecek, şimdiden merak edilmeye başlandı.