BEŞİKTAŞ HABERLERİ

Beşiktaş, İstanbul Başakşehir Maçı Hazırlıkları Sürüyor
Beşiktaş, İstanbul Başakşehir Maçı Hazırlıkları Sürüyor
Beşiktaş, Süper Lig in 26. haftasında İstanbul Başakşehir ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını alt yapı oyuncuları ile yaptığı antrenman maçıyla devam etti.
Beşiktaş ta Başakşehir Maçı Hazırlıkları Sürüyor
Beşiktaş ta Başakşehir Maçı Hazırlıkları Sürüyor
Beşiktaş, Süper Lig de pazartesi günü İstanbul Başakşehir ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına devam ediyor.
Bilic: Sosa ile Tartışma Yaşadığı Gerçek Dışı Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, bugün bir gazetede yer alan Bilic ile Sosa birbirine girdi şeklinde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
Kadıköy de Bilic - Sosa Gerginliği! Slaven Bilic ile Jose Sosa arasında çok sert bir tartışmanın yaşandığı, ikilinin fiziki bir kavganın eşiğinden döndüğü iddia edildi.
Beşiktaş ta İstanbul Başakşehir Maçının Hazırlıkları Devam Etti
Beşiktaş ta İstanbul Başakşehir Maçının Hazırlıkları Devam Etti
Beşiktaş, Süper Lig in 26. haftasında İstanbul Başakşehir ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bir günlük iznin ardından bu akşam yaptığı antrenmanla devam etti.
Beşiktaş ta İstanbul Başakşehir Maçı Hazırlıkları Sürüyor
Beşiktaş ta İstanbul Başakşehir Maçı Hazırlıkları Sürüyor
Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasında oynayacağı İstanbul Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü.
Beşiktaş ta İstanbul Başakşehir Maçı Hazırlıkları Beşiktaş Futbol Takımı, Spor Toto Süper Lig in 26. haftasında İstanbul Başakşehir ile yapacağı maçın hazırlıklarına bir günlük iznin ardından devam etti.
Hugo Almedia Beşiktaş tan Ayrıldığı İçin Çok Pişman Beşiktaş ın eski oyuncusu Hugo Almeida nın siyah - beyazlı kulüple sözleşmesini uzatmadığı için hala büyük pişmanlık duyduğu ortaya çıktı.
Fikret Orman, Harley Davidson Hayranı Çıktı Beşiktaş Başkanı, Antalya daki Harley Davidson show-room unda motosikletleri yakından inceledi ve tek tek bindi.
Bilic in Hedefinde Galatasaray Maçı Var Beşiktaş’ın hocası, Galatasaray’la 33. hafta TT Arena’da oynayacakları derbinin şampiyonu belirleyeceğini düşünüyor.
Beşiktaş ta Divan Kurulunun Yeni Üyeleri Mazbatalarını Aldı Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu nun yeni üyeleri mazbatalarını aldı.
Beşiktaş tan Danny ve Cech Yalanlaması Beşiktaş Kulübü, bugün bazı gazetelerde yer alan, ’Kartal’a Süper 10 Numara Danny’ ve ’Boğaz’da Cech Zirvesi’ başlıklı haberleri yalanladı.
Beşiktaş, Bilic ten Yoksun Çalıştı Beşiktaş Futbol Takımı, Spor Toto Süper Lig in 26. haftasında İstanbul Başakşehir ile yapacağı maçın hazırlıklarını günün ikinci çalışmasıyla sürdürdü.
Albayrak: Maçın Tekrarı İçin Başvuru Yaptık Beşiktaş Kulübü, Süper Lig Süleyman Seba Sezonu 25. haftasında oynadıkları Fenerbahçe maçının tekrarı için Türkiye Futbol Federasyonu na (TFF) başvurdu.
Beşiktaş, Başakşehir Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig in 26. haftasında İstanbul Başakşehir ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.
Beşiktaş ta İstanbul Başakşehir Maçı Hazırlıkları Başladı Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig in 26. haftasında İstanbul Başakşehir ile oynayacağı maçın hazırlıklarına 2 günlük aranın ardından başladı.