BEŞİKTAŞ HABERLERİ

Beşiktaş, Avusturya daki Sezon Hazırlıklarını Tamamladı Beşiktaş Futbol Takımı, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Avusturya da yaptığı kamp çalışmalarını bu sabah gerçekleştirdiği antrenmanla tamamladı.
Beşiktaş Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürdü Avusturya da kamp yapan Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarına akşam antrenmanıyla devam etti.
Cen Akyol ve Emre Bayav Sağlık Kontrolünden Geçti Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı nın yeni transferleri Cenk Akyol ve Emre Bayav sağlık kontrolünden geçti.
Beşiktaş, Salonda Denge ve Kuvvet Çalıştı Yeni sezon hazırlıklarına 12 gündür Avusturya da devam eden Beşiktaş Futbol Takımı, bu sabah 1,5 saate yakın salonda antrenman yaptı.
Marıo Gomez den Taraftara Mesaj
Marıo Gomez den Taraftara Mesaj
Beşiktaş’ın anlaşmaya vardığı Alman futbolcu Mario Gomez, sosyal medya hesabından Beşiktaş taraftarına mesaj gönderdi.
Beşiktaş ta Yeni Sezon Hazırlıkları Devam Ediyor Süper Lig in iddialı ekiplerinden Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarına Avusturya kampında bir günlük iznin ardından bugün yaptığı antrenmanla devam etti.
Beşiktaş ta Yeni Sezon Hazırlıkları Beşiktaş, sezon hazırlıklarını bu sabah gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.
Cappie Pondexter Beşiktaş ta Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı, daha önce Fenerbahçe de de forma giyen ABD li Cappie Pondexter ı kadrosuna kattı.
Beşiktaş Potada Seeley ile Anlaştı Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı, ABD li oyuncu DJ Seeley yi kadrosuna kattı.
Beşiktaş Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürüyor
Beşiktaş Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürüyor
Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarına Avusturya kampında bu sabah yaptığı antrenmanla devam etti.
Rhodolfo, Beşiktaş ın Avusturya Kampına Katıldı BAD Beşiktaş ın Brezilya Ligi takımlarından Gremio dan transfer edilen Luiz Rhodolfo, siyah-beyazlı takımın Avusturya kampına katıldı.
Rhodolfo: Oynadıkça Taraftara Daha Büyük Mutluluklar Yaşatmak İstiyorum Beşiktaş ın yeni transferi Luiz Rhodolfo, oynadıkça taraftarlara daha büyük mutluluklar yaşatmak istediğini söyledi.
Beşiktaş ta Yeni Sezon Hazırlıkları Şut Çalışmaları ile Devam Etti Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya da sürdüren Beşiktaş, bu sabah yaptığı antrenmanla hazırlıklarına devam etti.
Karşılamanın Karşılığını Sahada Vereceğim Beşiktaş ın transferi için görüşmelere başladığı Brezilyalı stoper Luiz Rhodolfo, siyah-beyazlı taraftarların havalimanında yaptığı karşılamanın karşılığını saha içindeki mücadelesiyle vereceğini söyledi.