26 Ekim 2014 Pazar 10:26
SPOR HABERLERİ
  MAÇ SONUÇLARI:   
CONCACAF Şampiyonlar Ligi (Final)
Toluca
: 1 - 1 :
Cruz Azul
Copa Libertadores (Son 16)
Santos Laguna
: 0 - 2 :
Lanús
Atlético Nacional
: 1 - 0 :
Atlético-MG
San Lorenzo
: 1 - 0 :
Grêmio
Nacional
: 1 - 0 :
Vélez Sársfield
Irak Ligi (18. Hafta)
Minaa
: 0 - 0 :
Al Masafi
Nafit al-Janob
: 0 - 0 :
Al Quwa Al Jawiya
Baghdad SC
: 0 - 0 :
Zakho
Liga de Fútbol Profesional Boliviano (Kapanış Ligi – 17. Hafta)
Nacional Potosí
: 3 - 1 :
The Strongest
Liga Nacional de Guatemala (Kapanış Ligi – 21. Hafta)
Xelajú MC
: 2 - 0 :
Deportivo Iztapa
MLS (Normal Sezon)
New York Red Bulls
: 4 - 0 :
Houston Dynamo
Primera División (16. Hafta)
Atlético Marte
: 0 - 1 :
Santa Tecla FC
Juventud Independiente
: 0 - 0 :
Alianza FC
Puntarenas FC
: 1 - 1 :
Limón
Herediano
: 3 - 1 :
Carmelita
Santos
: 0 - 3 :
UCR
Alajuelense
: 1 - 1 :
Pérez Zeledón
Cartaginés
: 1 - 0 :
Saprissa
Belén
: 2 - 2 :
Uruguay
CD FAS
: 2 - 1 :
LA Firpo
CD Dragón
: 0 - 1 :
CD Águila
UES
: 0 - 0 :
CD Isidro-Metapán
Primera Division (22. Hafta)
Atlético Marte
: 0 - 1 :
Santa Tecla FC
Juventud Independiente
: 0 - 0 :
Alianza FC
Puntarenas FC
: 1 - 1 :
Limón
Herediano
: 3 - 1 :
Carmelita
Santos
: 0 - 3 :
UCR
Alajuelense
: 1 - 1 :
Pérez Zeledón
Cartaginés
: 1 - 0 :
Saprissa
Belén
: 2 - 2 :
Uruguay
CD FAS
: 2 - 1 :
LA Firpo
CD Dragón
: 0 - 1 :
CD Águila
UES
: 0 - 0 :
CD Isidro-Metapán

Süper Lig Puan Durumu

S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
6
4
2
0
8
4
4
14
6
4
1
1
8
5
3
13
7
4
1
2
11
10
1
13
7
4
1
2
9
8
1
13
7
3
3
1
12
9
3
12
7
3
1
3
11
8
3
10
6
3
1
2
9
7
2
10
7
2
3
2
7
8
1
9
6
1
5
0
6
2
4
8
7
2
2
3
8
7
1
8
6
2
2
2
7
8
1
8
7
2
1
4
8
9
1
7
6
1
4
1
5
6
1
7
6
1
3
2
6
8
2
6
7
1
3
3
5
7
2
6
7
1
2
4
7
10
3
5
7
1
1
5
6
15
9
4
6
0
4
2
5
7
2
4
7. Hafta Maçları
24.10.2014 18:30
Kardemir D.Ç. Karabükspor 2
-
1 Akhisar Belediye Gençlik Ve Spor
24.10.2014 20:00
Kasımpaşa  2
-
0 Torku Konyaspor
25.10.2014 16:00
Sivasspor 0
-
1 Çaykur Rizespor
25.10.2014 19:00
Fenerbahçe  2
-
1 Gençlerbirliği
25.10.2014 19:00
Balıkesirspor 0
-
5 Bursaspor
26.10.2014 13:30
Mersin İdmanyurdu
-
Eskişehirspor
26.10.2014 16:00
Trabzonspor
-
Gaziantepspor
26.10.2014 19:00
İstanbul Başakşehir
-
Galatasaray
27.10.2014 20:00
Kayseri Erciyesspor
-
Beşiktaş